WIADOMOŚCI

STOWARZYSZENIE

ZNANI ze STUDZIANKI

ZABYTKI

CZYTELNIA

PARTNERSTWA I WSPÓŁPRACA

 


Wyniki „IV Tatarska Piątka”
 Studzianka 12.07.2015 dystans 5,28km

M-ce

Nr

Nazwisko imię

Miejscowość

Klub

Czas

Miejsce

Powiat Bialski

Gmina Łomazy

1

103

Mhimda Jassini

Maroko

-

17:16

1

 

 

2

107

Młodzikowski Paweł

Adamów

KB V-MAX ADAMÓW

17:58

2

 

 

3

154

Jaroszuk Marek

Łomazy

-

18:03

3

1

1

4

162

Staniak Łukasz

Zgórznica

Grupa Biegaczy Skórzec Biega

18:56

4

 

 

5

102

Ziółkowski Juliusz

Siedlce

YULO RUN TEAM SIEDLCE

19:19

5

 

 

6

139

Kuczewski Daniel

Biała Podlaska

PSW AZS Biała Podlaska

19:29

 

2

 

7

151

Pawoniak Andrzej

Chotyłów

LSSiW Chotyłowiak

19:55

 

3

 

8

129

Majewski Andrzej

Biała Podlaska

KB Biała Biega

20:09

 

4

 

9

161

Król Ryszard

Brzostówiec k. Radzynia Podlaskiego

Wojownik Światła Radzyń Podl.

20:30

 

 

 

10

94

Pajdosz Rafał

Biała Podlaska

KB Biała Biega

20:42

 

 

 

11

156

Błędowski Michał

Biała Podlaska

RBS SIELCZYK

20:42

 

 

 

12

7

Węda Łukasz

Studzianka

KB Biała Biega

21:17

 

 

2

13

132

Hajbos Karol

Lublin

KU AZS UP Lublin

21:30

 

 

 

14

141

Sworczuk Ireneusz

 

 

21:33

 

 

 

15

101

Gruda Mariusz

Siedlce

YULO RUN TEAM SIEDLCE

21:36

 

 

 

16

143

Potiopa Paweł

Radcze

-

21:45

 

 

 

17

145

Łukaszuk Kamil

Studzianka

Niwa Łomazy

21:50

 

 

3

18

99

Stubiński Leszek

Piszczac

-

21:53

 

 

 

19

96

Majewski Krzysztof

Biała Podlaska

KB Biała Biega

22:01

 

 

 

20

114

Reluga Mariusz

Biała Podlaska

-

22:23

 

 

 

21

98

Stubiński Marcin

Piszczac

-

22:31

 

 

 

22

144

Darczuk Cezary

Kaliłów

-

22:39

 

 

 

23

152

Borkowski Radosław

Biała Podlaska

Trans Kampania

23:02

 

 

 

24

93

Pajdosz Katarzyna

Biała Podlaska

KB Biała Biega

23:19

1

 

 

25

105

Stańczuk Leszek

Chodów

-

23:25

 

 

 

26

117

Supeł Marcin

Łobaczew Duży

-

23:34

 

 

 

27

136

Szopliński Roman

Łomazy

 

23:37

 

 

4

28

122

Stefaniuk Roman

 

 

23:40

 

 

 

29

128

Siewak Piotr

Aurelin

-

23:43

 

 

 

30

148

Bańkowski Jarosław

Jusaki Zarzeka

Niwa Łomazy

24:22

 

 

5

31

138

Halicki Andrzej

Biała Podlaska

-

24:23

 

 

 

32

108

Prokopiuk Albert

Biała Podlaska

KB Biała Biega

24:46

 

 

 

33

123

Krywczuk Paweł

Studzianka

Niwa Łomazy

24:47

 

 

6

34

4

Kowalewski Krzysztof

Studzianka

-

24:49

 

 

7

35

146

Piotrowski Marcin

Jusaki Zarzeka

-

24:52

 

 

8

36

137

Pieńkowski Kamil

Łomża

-

24:56

 

 

 

37

109

Hajduk Tomasz

Siedlce

-

25:09

 

 

 

38

150

Surowiec Marian

Milanów

LKS Milanów

25:12

 

 

 

39

11

Węda Mirosław

Studzianka

-

25:16

 

 

9

40

163

Jurkitewicz Krzysztof

Hola

KB Biała Biega

25:20

 

 

 

41

121

Pliska Dariusz

Biała Podlaska

-

25:22

 

 

 

42

2

Kowalewski Tomasz

Studzianka

-

25:28

 

 

10

43

116

Kochalski Wiesław

Lubartów

-

25:28

 

 

 

44

133

Głowacka Grażyna

Komarówka Podl.

UKS Komarowka Podlaska

25:28

2

 

 

45

113

Reluga Tomasz

Biała Podlaska

-

25:32

 

 

 

46

134

Michaluk Damian

Łosice

-

25:34

 

 

 

47

160

Kowalczyk Rafał

Biała Podlaska

KB Biała Biega

25:43

 

 

 

48

106

Młodzikowska Weronika

Adamów

KB V-MAX ADAMÓW

25:45

3

 

 

49

120

Siciński Grzegorz

Biała Podlaska

KB Biała Biega

25:54

 

 

 

50

127

Karwowski Wiesław „YOZUE”

Międzyrzec Podlaski

„Dla Ola i Wiktorka”

26:06

 

 

 

51

111

Łyskiewicz Janusz

Rzeczyca

Rzeczyca Aktywna

26:09

 

 

 

52

159

Tymoszuk Ireneusz

 

 

26:22

 

 

 

53

147

Polubiec Artur

Łomazy

-

26:40

 

 

11

54

124

Krukowski Piotr

Międzyrzec Podlaski

-

26:54

 

 

 

55

131

Mickiewicz Grzegorz

Rudno

Orlik Rudno

26:55

 

 

 

56

100

Tomczuk Jarosław

Łomazy

-

26:57

 

 

 

57

119

Turski Andrzej

Biała Podlaska

KB Biała Biega

27:00

 

 

 

58

8

Arseniuk Krzysztof

Studzianka

-

27:15

 

 

 

59

10

Niedźwiedź Wioleta

Studzianka

-

27:21

4

 

1

60

115

Czebreszuk Krzysztof

Wiązowna

-

27:41

 

 

 

61

158

Kulik Marek

Biała Podlaska

Służby Mundurowe Biała Podlaska

27:45

 

 

 

62

118

Dawidziuk Andrzej

Biała Podlaska

-

27:50

 

 

 

63

95

Pajdosz Magdalena

Biała Podlaska

-

27:53

5

 

 

64

19

Lewczuk Krzysztof

Studzianka

-

27:59

 

 

12

65

112

Bednarzak Tadeusz

Siedlce

-

27:59

 

 

 

66

149

Podraza Marek

Gorlice

Gazeta Gorlicka

27:59

 

 

 

67

157

Kalita Cezary

Biała Podlaska

KB Biała Biega

28:05

 

 

 

68

104

Troć Karol

Siedlce

-

28:13

 

 

 

69

9

Olichwirowicz Mateusz

Studzianka

-

28:21

 

 

13

70

5

Fuks Sandra

Studzianka

-

28:36

 

 

2

71

142

Potiopa Danuta

Radcze

-

28:47

 

 

 

72

125

Olichwirowicz Piotr

Biała Podlaska

-

29:57

 

 

 

73

126

Wołosowicz Natalia

Biała Podlaska

-

30:28

 

 

 

74

135

Geresz Paulina

Żurawlinka

 

31:07

 

 

 

75

6

Węda Joanna

Studzianka

-

31:15

 

 

3

76

91

Juchnikowska Agnieszka

Biała Podlaska

KB Biała Biega

31:16

 

 

 

77

155

Wilbik Iwona

Sztokholm/Szwecja

-

32:25

 

 

 

78

3

Wilbik Agnieszka

Studzianka

-

32:36

 

 

4

79

140

Gajosz Jakub

 

Bedford UK St. Thomas Upper School

33:07

 

 

 

80

97

Marczuk Eugeniusz

Biała Podlaska

KB Biała Biega

33:11

 

 

 

81

92

Lewtak Grzegorz

Biała Podlaska

-

33:30

 

 

 

82

110

Bandzerewicz Małgorzata

Biała Podlaska

-

33:49

 

 

 

83

130

Furtak Katarzyna

Biała Podlaska

-

34:00

 

 

 

84

90

Pasko Robert

Międzyrzec Podlaski

-

1:33:04

 

 

 

-

153

Siejko Paweł

Międzyrzec Podlaski

KB Biała Biega

-

 

 

 

Kategorie wiekowe:
 

Mężczyźni do lat 19:

    1.   Michał Błędowski (Studzianka) 20:42

    2.   Marcin Stubiński (Piszczac) 22:31

    3.   Piotr Siewak (Aurelin) 23:43

Kobiety do lat 19:

    1.   Sandra Fuks (Studzianka) 28:36

Mężczyźni 20 – 30 lat

    1.   Daniel Kuczewski (Biała Podlaska) 19:29

    2.   Karol Hajbos (Lublin) 21:30

    3.   Paweł Potiopa (Radcze) 21:45

Kobiety 20 – 30 lat

    1.   Paulina Geresz (Żurawlinka) 31:07

    2.   Joanna Węda (Studzianka) 31:15

Mężczyźni 31 – 44 lata

    1.   Andrzej Pawoniak (Chotyłów) 19:55

    2.   Ryszard Król (Brzostówiec k. Radzynia Podlaskiego) 20:30

    3.   Rafał Pajdosz (Biała Podlaska) 20:42

Kobiety 31 44 lata

    1.   Danuta Potiopa (Radcze) 28:47

    2.   Natalia Wołosowicz (Biała Podlaska) 30:28

    3.   Agnieszka Juchnikowska (Biała Podlaska) 31:16

Mężczyźni 45 – 55 lat

    1.   Andrzej Majewski (Biała Podlaska) 20:09

    2.   Ireneusz Sworczuk (Szachy) 21:33

    3.   Krzysztof Majewski (Biała Podlaska) 22:01

Mężczyźni 56 – 69 lat

   1.   Marian Surowiec (Milanów) 25:12

   2.   Wiesław Kochalski (Lubartów) 25:28

   3.   Tadeusz Bednarzak (Siedlce) 27:59

Mężczyźni 70+

   1.   Eugeniusz Marczuk (Biała Podlaska) 33:11

 

Najszybsi w Powiecie Bialskim:

   1.   Marek Jaroszuk (Łomazy) 18:03

   2.   Daniel Kuczewski (Biała Podlaska) 19:29

   3.   Andrzej Pawoniak (Chotyłów) 19:55

   4.   Andrzej Majewski (Biała Podlaska) 20:09

Najszybsi mężczyźni w Gminie Łomazy :

    1.   Marek Jaroszuk (Łomazy) 18:03

    2.   Łukasz Węda (Studzianka) 21:17

    3.   Kamil Łukaszuk (Studzianka) 21:50

    4.   Roman Szopliński (Łomazy) 23:37

    5.   Jarosław Bańkowski (Jusaki-Zarzeka) 24:22

Najszybsze kobiety w Gminie Łomazy”

1.Wioleta Niedźwiedź (Studzianka) 27:21

     2.   Sandra Fuks (Studzianka) 28:36

     3.   Joanna Węda (Studzianka) 31:15

     4.   Agnieszka Wilbik (Studzianka) 32:36

Najmłodszy Uczestnik Jakub Gajosz (Bedford UK St. Thomas Upper School)

Najmłodsza Uczestniczka Sandra Fuks (Studzianka)

Najstarszy Uczestnik Eugeniusz Marczuk (KB Biała Biega Biała Podlaska)

Najstarsza Uczestniczka Głowacka Grażyna (Komarówka Podlaska)

Zawodnik z najdalszego zamieszkania od Studzianki Jasine Mihimida (Maroko)

Zawodniczka z najdalszego zamieszkania od Studzianki Iwona Wilbik (Sztokholm/Szwecja)

Nagroda specjalna Pasko Robert (Międzyrzec Podlaski)

Nagroda Fair Play Katarzyna Furtak (Biała Podlaska)

Wyniki Nordic Walking Tatarska Piątka
Studzianka 12.07.2015 dystans 5,28km

1

209

Karasiński Maciej

Siedlce

-

32:19

2

208

Jastrzębski Adam

Siedlce

-

34:09

3

232

Piech Krzysztof

Biała Podlaska

AWF Biała Podlaska

34:26

4

219

Wróbel Łukasz

Międzyrzec Podlaski

KB Biała Biega

34:36

5

228

Jagieła Paweł

Biała Podlaska

KB Biała Biega

35:32

6

218

Rozenkiewicz Łukasz

Międzyrzec Podlaski

-

37:12

7

220

Jendruchniewicz Katarzyna

Międzyrzec Podlaski

-

37:35

8

216

Bańbura Sławomir

Rakowiska

KB Biała Biega

37:42

9

230

Popławski Ireneusz

Biała Podlaska

KB Biała Biega

38:02

10

211

Zapałowska Jolanta

Siedlce

Leniwce.pl

39:02

11

231

Mandziuk Marta

Biała Podlaska

KB Biała Biega

39:30

12

233

Ignaciuk Sebastian

Łuków

Europejska Sztafeta Dobroci

39:37

13

1

Węda Wiesław

Studzianka

-

40:36

14

237

Rymkiewicz Halina

Biała Podlaska

-

40:46

15

201

Duchnowska Grażyna

Biała Podlaska

-

40:52

16

200

Duchnowski Dariusz

Biała Podlaska

-

40:54

17

222

Wróbel Krzysztof

Biała Podlaska

-

41:26

18

225

Pióro Dariusz

Międzyrzec Podlaski

 

41:38

19

210

Karasińska Alicja

Siedlce

-

41:44

20

212

Mirończuk Elżbieta

Ortel Książęcy

-

41:45

21

204

Janik Marek

Biała Podlaska

KB Biała Biega

41:57

22

206

Skóra Anna

Biała Podlaska

KB Biała Biega

42:01

23

246

Łuć Patrycja

Lublin

Zakręceni Pływaniem

42:20

24

202

Jędryczkowska Iwona

Biała Podlaska

KB Biała Biega

42:21

25

215

Trębicki Dariusz

Biała Podlaska

KB Biała Biega

42:22

26

247

Zakrzewska Ola

Lublin

Zakręceni Pływaniem

42:38

27

214

Żukowska Iwona

Biała Podlaska

 

42:39

28

249

Gorostiza Magda

Lublin

Zakręceni Pływaniem

42:59

29

238

Nieznańska Iza

Lublin

Zakręceni Pływaniem

43:16

30

221

Szpura Julia

Biała Podlaska

KB Biała Biega

43:43

31

213

Bereda Beata

Biała Podlaska

-

43:55

32

241

Skubisz Jola

Lublin

Zakręceni Pływaniem

43:57

33

229

Kaparuk Jolanta

Worsy

-

44:08

34

217

Kulicka Małgorzata

Biała Podlaska

-

44:09

35

194

Sicińska Gabriela

Biała Podlaska

KB Biała Biega

44:43

36

248

Nalewajek Ela

Lublin

Zakręceni Pływaniem

45:04

37

224

Antczak Marta

Lublin

Zakręceni Pływaniem

45:05

38

223

Olichwirowicz Agnieszka

Biała Podlaska

 

45:20

39

244

Wójtowicz-Bijak Julita

Lublin

Zakręceni Pływaniem

45:44

40

239

Łepecka Grażyna

Biała Podlaska

-

45:54

41

236

Stubińska Sylwia

Piszczac

-

46:27

42

197

Kania Ania

Lublin

Zakręceni Pływaniem

46:33

43

199

Bednarzak Danuta

Siedlce

-

46:40

44

240

Korczyńska Ela

Lublin

Zakręceni Pływaniem

46:59

45

235

Domańska Agnieszka

Łuków

EUROPEJSKA SZTAFETA DOBROCI

47:10

46

207

Łyskiewicz Helena

Rzeczyca

Rzeczyca Aktywna

47:49

47

227

Pióro Jadwiga

Międzyrzec Podlaski

-

47:59

48

226

Pióro Ewa

Międzyrzec Podlaski

-

47:59

49

245

Bondaruk Ewa

Lublin

Zakręceni Pływaniem

51:48

50

198

Pomarańska Katarzyna

Lublin

Zakręceni Pływaniem

51:49

51

234

Piech Ewa

Biała Podlaska

ZSo nr 2 w Białej Podlaskiej

53:46

52

242

Kawecka Paulina

Lublin

Zakręceni Pływaniem

55:47

53

243

Gorostiza Magdalena

Lublin

Zakręceni Pływaniem

56:37

54

203

Janik Zuzanna

Biała Podlaska

KB Biała Biega

57:01

55

196

Turska Anna

Biała Podlaska

KB Biała Biega

1:01:20

56

205

Janik Małgorzata

Biała Podlaska

KB Biała Biega

1:01:38

57

195

Turska Małgorzata

Biała Podlaska

KB Biała Biega

1:01:38

 

Najmłodsza uczestniczka Anna Turska (Biała Podlaska)

Najmłodszy Uczestnik Łukasz Rozenkiewicz (Miedzyrzec Podlaski)

Najstarsza Uczestniczka Halina Rymkieiwcz (Biała Podlaska)

Najstarszy Uczestnik Krzysztof Wróbel (Biała Podlaska)

Najlepszy mieszkaniec Gminy Łomazy Wiesław Węda